OKAZION! Shitet, Apartament 3+1+2 (2 Poste Parkimi), Liqeni i Thate.

222000
Beds: 3
Baths: 2
160 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet ne Rrugen Peti.
Siperfaqja Totale 160 m2
Siperfaqe Neto: 148.18 m2; Depo 7 m2.
Ndodhet ne katin 4, Ndertim i ri
Organizimi: Ambient Ndenjie; Ambient Gatimi; 3 Dhoma Gjumi; 2 Tualete; 2 Ballkone
Te dhena te tjera: Parket dru lisi; Sistem chiller Mitsubishi; Oxhak funksional; Depo jasht apartamentit me dere me vete 7 m2; 2 Poste parkimi secili nga 15 m2, me hipoteke; Kuzhine super cilesore e pajisur me elektroshtepiake te markave me te mira; Pamje fantastike e qytetit te Tiranes dhe liqenit; 3 Dhoma Gjumi me Parket; Oxhak Funksional.
Orientimi: Lindje-Perendim
Me Hipoteke.
Cmimi 222.000 €.
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 784 1297 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  641
 • Siperfaqja:
  160 m2
 • Sip. e shtepise:
  148 m2
 • Dhoma:
  5
 • Krevate:
  3
 • Tualete:
  2
 • Garazhe:
  2
 • Cmimi:
  222000
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • Me Hipoteke

Page Views

Be the first to review “OKAZION! Shitet, Apartament 3+1+2 (2 Poste Parkimi), Liqeni i Thate.”

Related Properties