EXCLUSIVE! Qira, Super Duplex, Rezidenca Kodra e Diellit 2.

700/muaj
Beds: 2
Baths: 2
161 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Duplex ndodhet ne Rezidencen Kodra e Diellit 2.
Siperfaqja Totale: 128.2 m2 + 33.4 m2 Verande
Ndodhet ne katin 1 dhe 2, Ndertim i ri.
Organizohet ne: Kati 1: Ambient Ndenjie; Ambient Gatimi; 2 Dhoma Gjumi; Tualet; Verande.
Kati 2: 2 Dhoma Gjumi; 2 Tualet; Ballkon.
Te dhena te tjera: Ndertim i ri; Tavan i investuar me Gips; Parketi dhe hidrosanitare cilesore; I mobiluar Lux; Veranda ka akses me sallonin dhe dhomen e gjumit; Cilesi ndertimi; Zone super e qete; Komoditet maksimal; Mireadrmninistrim i kompleksit.
Orientimi: Perendim
Cmimi: 700€/muaj
Per me shume informacion kontaktoni ne:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 78 41 297 / +355 68 45 43 000

Detaje:

 • Property ID:
  501
 • Siperfaqja:
  161 m2
 • Dhoma:
  3
 • Krevate:
  2
 • Tualete:
  2
 • Cmimi:
  700/muaj
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • Verande

Page Views

Be the first to review “EXCLUSIVE! Qira, Super Duplex, Rezidenca Kodra e Diellit 2.”

Related Properties